Ucieknij przed zimą do Tropical Island!

Ucieknij przed zimą do Tropical Island!

Zbliża się zima, a wraz z nią paskudne pogody i niskie temperatury. Wielu z nas nienawidzi tej pory roku, która kojarzy się z samymi kłopotami – odśnieżaniem ulic, autami, które nie chcą odpalać, przemokniętymi butami i wiecznie zmarzniętymi dłońmi. Podczas długiej zimy chyba każdy choć na chwilę pomyśli sobie – „Ach chciałbym wyjechać do ciepłych krajów!”. Teraz, dzięki firmie Aven Travel, możliwa jest wycieczka na weekend do tropikalnego raju już za niecałe 200zł!

fot.http://herberge-am-see.de

Gdzie jest ten raj?

Cudowne miejsce o którym mowa, mieści się w Niemczech, a dokładnie pod Berlinem. Jest to ogromna hala, która przez cały rok jest żywym przykładem na to, iż człowiek samodzielnie może stworzyć raj na ziemi! Sztuczne słońce, morze oraz plaże to tylko niektóre z atrakcji, które przyciągają tam rocznie setki tysięcy turystów z całego świata!

Dżungla

Niezwykle bogata roślinność oraz egzotyczne drzewa sprawiają, iż chodząc po Tropical Island odnosimy wrażenie jakbyśmy na chwilę przenieśli się w inne miejsce na ziemi. Niesamowitego efektu dopełniają odgłosy szumiącej wody oraz ptaków, które rzeczywiście tam mieszkają! Dla chętnych relaksu, tropikalna wyspa oferuje również masaże, spa oraz bary, gdzie przy akompaniamencie egzotycznej muzyki można zasmakować pysznych drinków! Wyjeżdżając z biurem podróży Aven Travel, mamy zapewniony nie tylko dojazd na miejsce komfortowym autokarem, ale również wstęp do tej tropikalnej wyspy!

Dodaj komentarz