Pranie tapicerki obowiązkiem dla taksówkarzy w Łodzi!

Pranie tapicerki obowiązkiem dla taksówkarzy w Łodzi!

pranie tapicerki samochoduKażdemu z nas pewnie zdarzyło się zadzwonić po taksówkę, gdy wracaliśmy z imprezy i szumiało nam w głowie na tyle, że woleliśmy wybełkotać adres kierowcy, który szybko i bezpiecznie zawiózł nas do domu. Cena za taką przyjemność wcale nie jest mała, zwłaszcza w nocy i za region miasta. Można więc sądzić, że jakość usług będzie równie wysoka. Tymczasem coraz więcej klientów skarży się, że w taksówkach jest brudno.

Wymogi czystości na czterech kółkach

Korporacje otrzymały nakaz kontroli czystości w każdyn pojeździe, które włącza się do ruchu jako taksówka. Jeżeli kierowca pozwolił nabrudzić klientowi, który rozrzucił papierki, zostawił butelki z alkoholem bądź co gorsza – zwymiotował na siedzenia, to kierowca jest odpowiedzialny za pranie tapicerki.  Najsilniej problem widoczny jest w Łodzi. Miasto nie słynie z czystości, co wpływa również na higienę taksówek. Tapicerki są brudne, zaniedbane, często śmierdzą. Kierwoców nie interesuje kogo i co wiozą na tylnych siedzeniach, ponieważ skupieni są na finansowym aspekcie pracy.  „Jeżeli widzę, że gość trzyma się na nogach, to biore go. Rozumiem, że po imprezie można być w różnym stanie, ale staram się pilnować by ktoś nie zasnął i nie nabrudził mi w aucie” – opowiada pan Zbigniew, wieloletni łódzki taksówkarz. Pranie tapicerki w Łodzi okazało się więc obowiązkiem dla kierowców, którzy muszą rozliczać się z zachowania idealnej czystości. Ceny przewoźników są na tyle duże, że klienci mają prawo wymagać czystości. Uświniona tapicerka z  pewnością nie zachęca do podróży.

Firmy czyszczące zyksują

Czyszczenie tapicerki w Łódzi okazuje się zajęciem dochowowym zwłaszcza dla firm, które do tej pory nie wliczały taksówek w listę swoich klientów. Obecnie – kierowcy podjeżdzają do firm i proszą o pranie tapicerki. Łódź stawia na czystość!

Dodaj komentarz