Pomysł na biznes – busy do Holandii

Pomysł na biznes – busy do Holandii

Ten niewielki kraj położony w centrum Europy to jeden z częściej wybieranych celów podróży za chlebem. Wielu młodych ludzi, mających problemy ze znalezieniem pracy w Polsce, sfrustrowani, wybierają właśnie wyprowadzkę do Holandii, aby tam pracować na przysłowiowym zmywaku. Z dyplomem wyższej uczelni wsiadają do busów do Holandii i pracują zdecydowanie poniżej swoich kompetencji. Dlatego też rozpoczęcie działalności jako przewoźnik osób do Holandii może być świetnym pomysłem na biznes.

Wkład początkowy

Najważniejszy jest oczywiście pojazd. Im większe auto, którym zamierzamy przewozić ludzi przez kilka tysięcy kilometrów. Warto zdecydować się na nowy pojazd, ponieważ mamy w takim wypadku pewność, że samochód jest w stanie przejechać tak długą trasę bez usterek. Kolejny nakład to oczywiście reklama. W tym wypadku internet to podstawa, zwykle ludzie wyjeżdżający za chlebem szukają najtańszych ofert właśnie przez sieć.

Kiedy największe zarobki

Przewożąc osoby busami do Holandii można spodziewać się szczególnie dużego zainteresowania w okresie wszelkich świąt. To właśnie wtedy tymczasowi i stali emigranci wracają do Polski, aby odwiedzać swoje rodziny i po kilku dniach powrócić do Holandii. Także wakacje to prawdziwe żniwa dla przewoźników. Praca sezonowa w tym okresie kwitnie, a w szczególności hodowle tulipanów zatrudniają w tym czasie wielu tymczasowych pracowników. Wtedy też nawet firmy takie wynajmują busy, aby przywiozły do Holandii pracowników, którzy zgłosili się do pracy w szklarniach.

Dodaj komentarz