Paczka do Niemiec doszła z 10-letnim opóźnieniem!

Paczka do Niemiec doszła z 10-letnim opóźnieniem!

Często bywa tak, że nadajemy jakąś wiadomość listem ekonomicznym, a później nasza paczka jakoś dziwnie znika i nie dochodzi do odbiorcy. Dzieje się tak, ponieważ listy ekonomiczne nie są monitorowane przez poczty. Z tego powodu lepiej wysyłać listy priorytetowe, ponieważ te już monitoruje Poczta, a do tego, w razie zagubienia przesyłki, możemy zwrócić się z reklamacją, skargą o zagubienie przesyłki. Niestety pani Barbara nie mogła, ponieważ postanowiła synowi przesłać list ekonomiczny, w którym znajdowała się spora suma pieniędzy. Niestety paczka do Niemiec nie doszła.

Paczka do niemiec i jej opóźnienie

Technologia i starsze osoby

Pani Barbara zdecydowała się na ten krok, ponieważ jej syn miał nie przyjeżdżać na święta, a matka chciała mu przesłać pewną kwotę, aby mógł przyjemniej spędzić święta bez rodziny. Przesyłka do Niemiec niestety zaginęła, ponieważ list ekonomiczny nie był monitorowany przez pocztę. Ktoś mógłby powiedzieć, że pani Barbara mogła wysłać pieniądze przez przelew. Jednak nasza bohaterka jest dużo starszą osobą i nie wie, w jaki sposób przelewać pieniądze z poczty, a tym bardziej przez internet. Teraz postanowiła dawać gotówkę synowi wtedy, kiedy przyjedzie on do domu.

Czasem lepiej zapłacić więcej

Prawda jest taka, że jeśli chodzi o paczki do Niemiec, Anglii, czy Belgii to lepiej zapłacić więcej za list priorytetowy, niż martwić się tym, czy nasza przesyłka doszła do odbiorcy. Jeśli chodzi o przesyłanie pieniędzy drogą listową to lepiej wysyłać je za pomocą przelewu lub spokojnie poczekać, aż odwiedzi nas osoba, które mieliśmy zamiar wysłać gotówkę.

Dodaj komentarz