Księgowość daje usługi erotyczne

Księgowość daje usługi erotyczne

W dzisiejszych czasach, czyli dobie kryzysu, bardzo trudno jest prowadzić własną firmę. Szczególnie jeśli jest się początkującym przedsiębiorcą, nie znającym jeszcze wszystkich swoich praw oraz obowiązków. Dlatego na samym początku przydają się usługi księgowości, która zabierze jeden obowiązek z barków młodego właściciela firmy. Dzięki temu będzie się on mógł skupić na innych zadaniach, które również potrzebują uwagi. Jednak jak czasem się okazuje pod notatką: księgowość dla firm, kryje się zupełnie co innego.

Księgowość i seksowna kobieta

"Księgowość Poznań" przyłapana na gorącym uczynku!

Większość właścicieli młodych firm potrzebuje pomocy w prowadzeniu księgowości, ponieważ ten obowiązek sprawia im najwięcej problemów. Nic dziwnego, nie uczą tego w żadnej szkoły, oprócz studiów, a młody właściciel firmy może nie wiedzieć jak wykonywać to poprawnie. Dlatego warto na samym początku skorzystać z usług księgowości, która wszystko policzy za nas. Jednak czasem zdarza się tak, że pod numerem telefonu do księgowości znajduje się kobieta świadcząca usługi erotyczne. Tak zdarzyło się w Poznani, gdzie kobieta przebrana za księgową sprzedawała swoje umiejętności tańca erotycznego i nie tylko.

Zabawa w kota i myszkę

Podobno mężczyzn bardzo podniecają przebieranki, dlatego wiele kobiet decyduje się umieszczać swoje ogłoszenia w dość komiczny sposób. Chodzi tu oczywiście o to, że pod notką tania księgowość znajduje się telefon do kobiety, która świadczy usługi erotyczne. Jak się okazuje, mężczyźni, którzy nie wiedzieli o małym podstępnie, korzystają z tej usługi, tak przy okazji.

Dodaj komentarz