Kontenery sposobem na trudne osoby

Kontenery sposobem na trudne osoby

Dla trudnych ludzi miasta przygotowują ciekawy plan. W niektórych miastach już zostało to wdrożone. Chodzi o mieszkania w kontenerach. Osoby, które nie płacą czynszu, mają problemy z nałogami zostaną z domów wyeksmitowani. Będą musieli mieszkać w wyznaczonych kontenerach. Nie zgadza się na to nadzór budowlany Łódź. Widząc w jakich warunkach będą mieszkać, nie chcą do tego dopuścić.

nadzór-budowlany-łódź

źródło: http://bjcdph.en.made-in-china.com

Wady konstrukcyjne

Kontenery nie są zaakceptowane ze względu na brak przedsionka. Złe materiały użyte do konstrukcji ścian takiego kontenera. Brak prawidłowej wentylacji, złe ogrzewanie. Przez ściany ucieka zbyt dużo ciepła. To tylko niektóre sprawy, które nie pozwalają na otwarcie takich lokali. Nadzór budowlany Łódź nie pozwala na takie działania. Wiele osób buntuje się. Płacą czynsz regularnie i mieszkają w opłakanych warunkach. Dla osób nie płacących byłaby to prawdziwa szkoła przetrwania. Może po jakimś czasie otrząsnęliby się ze swojego postępowania. Rzucili nałogi jakie dzisiaj mają. Mieszkanie w takich warunkach mogłoby wstrząsnąć ich w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Miejsce na osiedle kontenerów

Zawsze będą przeciwnicy i osoby za danym projektem. Tam gdzie wchodzą w grę pieniądze będzie zawsze podział. Każdy chciałby coś dla siebie wziąć z tych pieniędzy. Sprawą do rozważań jest także miejsce, gdzie takie osiedle stanie. Nikt nie chce mieć pod domem lub blokiem osiedla pełnego kontenerów. Gdy miasto coś postanowi, ludzie nic nie będą mogli zrobić. Nie zmienią swojej decyzji. Trzeba pamiętać, że nadzór budowlany może nie dopuścić do użytkowania bloku, domu, lokalu. Trzeba budować wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami budownictwa.

Dodaj komentarz