Jak unikać podrzędnych biur nieruchomości

Jak unikać podrzędnych biur nieruchomości

Na rynku nieruchomości znajdziemy dzisiaj, zarówno wysokiej klasy agencje zajmujące się obrotem nieruchomości, jak i podrzędne i mało efektywne firmy gwarantujące pełen profesjonalizm pomimo tego, że ich usługi zazwyczaj pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego właśnie uważam, że wybór dobrej agencji nieruchomości to podstawa przy udanym zakupie domu lub mieszkania. Pytanie tylko po czym rozpoznać naprawdę prestiżową agencję nieruchomości?

 a0c2d00239d1cd1e79cf738239735f08

źródło: pinterest.com

Podobnie jak w każdej innej branży, tak samo i na rynku nieruchomości bardzo łatwo jest zauważyć z jakiego rodzaju firmą mamy do czynienia. Dzisiaj już sama strona internetowa agencji nieruchomości może nam całkiem sporo podpowiedzieć. Wystarczy spojrzeć na ilość ofert oraz to w jaki sposób zostały umieszczone na stronie, czy fotografie zostały wykonane przy użyciu dobrego sprzętu, czy raczej przy wykorzystaniu marnej jakoś aparatu w telefonie. Takie małe szczególiki są według mnie wyznacznikiem tego w jaki sposób działa poszczególna agencja nieruchomości.

 706253176d6ef14e4f9e43d493b4c20b

źródło: pinterest.com

Wyżej wymienione przeze mnie szczegóły dotyczą jedynie wizerunku w sieci, jednak warto jest odwiedzić także siedzibę firmy. Taka wizyta podpowie nam czy faktycznie mamy do czynienia z naprawdę dobrym biurem obrotu nieruchomościami, czy z początkującą agencją posiadającą znikomą widzę i doświadczenie w branży. Siedziba, podobnie jak strona internetowa jest główną wizytówką każdej firmy, dlatego już na samym wejściu możemy mniej więcej ocenić prestiż danej agencji.

Dodaj komentarz